Adana Hastane Taşımacılığı - Avcılar Nakliyat

Adana Hastane Taşımacılığı

Adana Hastane Taşımacılığı

Adana Hastane Taşımacılığı

Hastaneler toplumların sağlıkları için hizmet veren binalardır. Özel ve devlet hastaneleri olmak üzere sayıları oldukça fazladır. Biz Adana hastane taşıma olarak teknolojik alt yapımızın kuvvetli olması sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde hastane taşımacılığı yapmaktayız. Hastane taşımacılığı konusunda deneyim ve uzmanlık son derece önemli olan detaylardır.Biz bu detayları içimizde barındıran nakliye şirketlerden biriyiz. Çözüm imkanlarımızla yanınızdayız.

 Hastane Taşıma İşlemlerinde Kalite

Hastaneler konu sağlık olduğundan birçok alet ve makinaların bulunduğu yerlerdir. Bu alet ve makinalar kendi içinde kategorilere ayrılır ve her biri değerlidir. Bu durumda nakliye işlemleri esnasında kaliteli ve hassas bir şekilde taşınmayı hak eder.

Hastane Taşımacılığında Ekspertiz Hizmeti

Taşımacılık hizmetinin gerekliliği halinde hastane taşımacılığında ekspertiz hizmeti öncelikli işlemdir. Tüm tıbbi cihazlar başta olmak üzere hastane kapsamındaki her eşya detaylı incelenir ve bir planlama raporu ortaya çıkarılır. Bu plan çerçevesinde uygun ekipmanlar ve personel sayısı da belirlenir. Adana hastane taşıma olarak bu çerçeve işlem öncesi belirlenir.

Hastane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hastane taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenlerin başında tıbbi cihazlar gelir. Tıbbi cihazlar hem hassas hem de taşınırken aşırı dikkat edilmesi gereken elektronik eşyalar sınıfındandır. Öncelikli olarak kaliteli bir ambalajlama malzemesi ile paketlenmesi yapılır. Tıbbi cihazlar hatta hatta elektronik cihazlar genel olarak özel ambalajlama paketleri ile işleme alınır . Ve aynı özen araca yerleştirirken de devam eder. Özen demek Adana hastane taşıma ekibi demektir.

Hastane Mobilyaları Demonte/Montajı

Hastane mobilyaları yani sayısını bilmediğimiz yatak, dolap ve sandalyeler marangozlar tarafından demonte işlemleri yapılır. Ve karışma yaşanmaması için de planlı bir paketlemeye tabi tutulur. Numaralandırma sistemi genelde tercih edilendir böylelikle nakliye anında rahatlıkla bulunarak montaj işlemine hızlıca geçilmiş olunur.

Hastane Taşımacılığı Hijyenik Koşullar İster

Hastaneler ve sağlık koşullarına uygunluk söz konusu olduğuna göre işin taşımacılık kısmı da aynı hijyenik koşulları gerektirir. Taşıma esnasında özel paketlenmiş olan cihazlar her türlü temastan uzaktır. Bu da ekipmanların zarar görmesini engeller.

Adana hastane taşıma olarak yıllara dayanan tecrübemiz ve hizmet alanlarımızdaki deneyimlerimizle güvenli nakliyatın adıyız. Müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı bir çalışma sistemimiz vardır. Hizmetimiz sağlık sektörü olunca hassasiyetimiz de aynı oranda artar. Ve zaten yüksek olan hizmet potansiyelimiz zirve yapar. Sonuç donanımlı bir hastane taşıma hizmetidir.

 

 

Hastane Cihazlarının Taşınması

Hastanede birçok bölümün kendine özel cihazları mevcuttur. Her birinin değeri de büyüktür. İşte bu nokta nakliye şirketlerinin taşıma esnasında dikkatli olması gereken kısmıdır. Elemanların profesyonelliği, kullanılan teknolojik ekipmanlar olsun bu farklılık hastane taşımacılığında gerekendir. Cihazların korunarak taşınması net kuraldır.

 

Hastane Taşımacılığı Kalite ve Hızlı Nakliye İster

Hastane taşımacılığı nakliye işlemleri arasında en titizlik isteyen kısımlarından biridir. Çünkü bu süreçte hastalar geçici olarak başka hastanelere devredilme yaşarlar, tedavileri aksayabilir. Bu nokta da gerektirir ki , hastane taşımacılığı hızlı nakliye ister. Hızlı ve pratik çözümler, profesyonel yaklaşımlar gerektirir.

 

Hastane Taşımacılığında Eşya Ambalajlanması

Hastane taşımacılığında teknik olan tüm cihaz ve elektronik kapsamdaki eşyalar artı önem  taşır. Bu durumda nakliyede ambalajlama aşaması en üst düzeyde olmalıdır. Ambalajlama ve paketlemenin uygun çeşitleri ile cihaza göre seçimler yapılmalı ve korunaklılığı arttırılmalıdır.

 

Adana Hastane Taşıma Soruları

 

1) Hastane taşımacılığında her aşama ayrı önem taşımaktadır.Ambalajlamadan bahsettiniz.Araç filolarını anlatır mısınız?

 

Elbette. Araç filolarımız tamamen çelik kasalıdır. Ani frenlerde ya da beklenmeyen kazalarda yaşanan sarsıntılarda önlem almamızı sağlar. Araçlarımız son derece dayanıklıdır.

 

2) Hastanelerde cihazlar kadar evraklar da büyük önem taşımaktadır. Bunun için neler yapıyorsunuz?

 

Evet hastane arşivinden bahsediyorsunuz. Arşiv taşıma bu noktada en önemli kısımdır. Arşivdeki her dosya kutulanır, numaralandırılır ve sıraya konulur. Böylelikle karışma yaşanmaz. Arşivde karışıklık yaşanması demek hastane taşımacılığı işleminin deyim yerindeyse allak bullak olması demektir. Biz Adana hastane taşıma olarak bu konuda son derece dikkatli ve titiziz.

 

3) Hastane taşımacılığı denildiğinde laboratuvar kısmı desek?

 

Bir başka ayrıntılı departman daha deriz. Laboratuvarda her malzeme grubu farklı ambalajlama hizmeti görür. Bu ekipmanlarda zaten sigortalı taşımacılık kısmındadır. Biz Adana hastane taşıma olarak yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

 

Neden Adana Hastane Taşıma?

  • Çünkü biz deneyimli bir kadroyuz
  • Çünkü biz yenilikçi anlayışlara açığız
  • Çünkü biz prensipli bir iş anlayışı ile hizmet veriyoruz.
  • Çünkü biz güvenli ve huzurlu taşımacılığın adıyız.

 

 

Her Şartta: “Eşyalar paketli ve güvenle istenilen adrese taşınır.”