Adana Ambalajlı Taşımacılık - Avcılar Nakliyat

Ambalajlı Taşımacılık

Ambalajlı Taşımacılık

Avcılar  Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda oldukça tecrübeli bir firmayız. Ambalajlı Eşya taşımacılığı diğer nakliye dallarına göre daha çok özen isteyen bir iştir . Ev taşımacılığını belli bir tecrübesi olan firmalar yapmalıdır. Müşterilerimizin de firma seçerken buna dikkat etmelerinde fayda var. Bir nakliyat firmasının evden eve taşımacılık yapabilmesi için K-3 yetki belgesinin olması  kanunen şarttır. 

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar ?

Genelde müşterilerimiz bizi aradığında bizim neler yapacağımızı sorar. Kendilerinin neler yapması gerektiğini sorar. Bu durum tamamen anlaşma şartlarına bağlıdır. Firmamız Takva Nakliyat evden eve taşımacılık hizmetinde her işi yapacak donanıma sahiptir. Ancak bu sektörde küçük eşyaların toplanması genelde ev sahipleri tarafından yapılır. Büyük eşyalar firmalar tarafından yapılır. 

Şirketimiz de Standart bir evden eve nakliyat hizmeti şöyledir ; Mutfak eşyalarınızı topluyoruz, diğer küçük eşyalarınızı topluyoruz (ayakkabıla,biblolar,kitaplar vs ) ancak tekstil türü eşyaları kendiniz toplamanız gerekir. Ancak her işi biz yapacak isek bu direk fiyata yansıyacaktır. Mobilyaların ve beyaz ev eşyalarının montajları tarafımızca yapılır ve ek ücret talep edilmez. 

Ev Taşımacılığında Fiyatlandırma 

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evlerin kat yüksekliğine ve oda sayısına göre değişir. Yüksek katlarda asansörlü evden eve nakliyat yapılması en iyi yoldur. Bu durumda asansörsüz taşımacılığa göre fiyatlar 300 ile 1000 ₺ arası değişir. 1,kat gibi alçak katlarda asansör kullanılmaz . Bu durumda fiyatlar biraz daha düşük olur. Evlerin oda sayıları yani azlık çokluk oranı da fiyatları etkiler. Örneğin 2+1  ev ile 3+1  evin taşınma fiyatı aynı olamaz. 

Şehir içi evden eve nakliyat için mesafe fiyatı pek etkilemez. Ancak şehirler arası ev taşıma için yapılan kilometre fiyatları belirlemede etken rol oynar. Adana İstanbul evden eve nakliyat fiyatı ile Adana Ankara evden eve nakliyat fiyatları arasında belli oranda fark çıkar. Çünkü Adana Ankara 450 km Adana İstanbul arası  1000 kilometre civarındadır. Araçların yakıt giderleri de fiyatlara etki edecektir. 

Her Şartta: “Eşyalar paketli ve güvenle istenilen adrese taşınır.”