Adana Asansör Kiralama Hizmetleri - Avcılar Nakliyat

Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

Mobil asansörler günümüzde evden eve nakliyat harici pek çok alanda kullanılmaya başladı. Avcılar Nakliyat olarak diğer sektörlerde asansör kiralama ihtiyacı olan herkese yardımcı oluyoruz. Firmamızdan Adana asansör kiralama talebinde bulunan mobilya mağazalar , inşaat firmaları ile birlikte diğer sektörlerinde talepleri var.

Müşterilerimizden kendi imkanları ile evini taşımak isteyenler de var. Bu durumlarda asansör kiralıyoruz. Adana Kiralık asansör kullanım alanları yüksek katlı apartman ve binalara her türlü yük ve eşya taşıma içindir. Ancak asansörlerin en fazla 200-300  kilo taşıma kapasitesi vardır. Bundan ağır yükler için vinç kiralamanız gerekir. 

Adana da eşya asansörü ,yük asansörü ,mobil asansör ve modüler asansörlerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza ve yükünüze göre kiralık asansör hizmeti veriyoruz. Asansör kurulumu boyunca operatörlerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Yük ve eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları 750₺ den başlar ve kat yükseldikçe eşya miktarı arttıkça artar.  Alt kısımda buluna formdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız komple Adana asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Her Şartta: “Eşyalar paketli ve güvenle istenilen adrese taşınır.”