Adana Parça Eşya Taşıma - Avcılar Nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Zaman zaman hepimizin bir veya iki parça eşya taşıyacak araç ve yardımcı elemanlara ihtiyacımız olabilir. Bu hizmet ihtiyacına cevap olarak Pikap nakliye araçlarımız ile Adana parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Şehir içi nakliyat için parça eşya ve ya yük taşıma fiyatları küçük araçlarımız ile yapılır. Küçük araçlar ile şehir içi evden eve nakliye ücretleri daha ekonomik olarak hazırlanır. 

Bazen bir yatak odası dolabı ve ya bir çamaşır makinesinin taşınması gerekebilir. İşte bu noktada evden eve nakliyat firmamızın kamyonet tarzı araçlarından yararlanabilirsiniz.  Parça eşyalarınız şehirler arası nakliyat yapılacak  ise onunda kolayı var. Hali hazırda şehir dışına yükleme yapan araçlarımızın boş kalan kısımlarında eşyalarınızı taşıyabiliriz. Böylelikle fazla nakliye ücreti ödemekten kurtulursunuz. 

Avcılar nakliyat şirketi parça eşya taşımacılığında bile paketlemeli taşımacılık yapar. En küçük parça eşyanıza bile önem veririz. Bu eşyalar mobilya ve ya beyaz eşya ise montajlarını da yapabiliriz. Bu hizmetler içinde ek ücret almıyoruz. Alt kısımda buluna form aracılığı ile  bizden teklif alabilirsiniz.

Her Şartta: “Eşyalar paketli ve güvenle istenilen adrese taşınır.”