Adana Sigortalı Taşımacılık - Avcılar Nakliyat

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Adana sigortalı taşımacılık firması olarak bizimle anlaşmanız halinde eşyalarınızı sigorta kapsına alınır. Firma personellerimiz tarafından taşımacılığa başlanıldığı andan itibaren sigorta devreye girer ve taşımacılık işlemi bittiğinde eğer bir hasar yoksa sigortalama işlemi sonlandırılır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta firması sizlere 80.000₺’ye kadar sigorta poliçesi sunmaktadır. Eşyalarınızda bir hasar olması durumunda sigorta firmasıyla iletişime geçerek hasarlarınızı karşılıyoruz.

Adana Sigortalı Taşımacılık Firması

 

Adana sigortalı taşımacılık firması olarak sizlere evden eve nakliyat hizmetimizi sunarken üst düzey kalitede ambalajlama malzemeleri ile hizmet etmekteyiz. Aynı zamanda yanımızda barındırdığımız ve bizzat eğitimlerini firmamızın insan kaynakları personeli tarafından yapılmış uzman kişilerdir. Evden eve nakliyat personellerimizin her biri kendi alanında uzman, profesyonel kişilerdir. İşimize ve eşyanıza önem vererek taşımacılık yaptığımız için eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görme olasılıkları çok düşüktür. Yaptığımız taşımacılık işlemlerinin tamamı hasarsız bir taşımacılık işlemi ile bitirilmektedir. Biz her türlü hataya önlem almak amacıyla ne olur ne olmaz mantığı çerçevesinde bütün eşyalarınızın sigortalama işlemlerini yapmaktayız.

Adana Sigortalı Taşımacılık Fiyatları

 

Adana sigortalı taşımacılık fiyatları konusunda firma olarak diğer firmalar gibi sizlerden sigortalama işlemleri için ek ücret talep etmiyoruz. Adana bölgesinde veya şehirler arasında yapacağımız her taşımacılık işleminde sizlere ücretsiz olarak sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmamız ile telefon üzerinden hangi fiyattan anlaştıysanız aynı fiyat garantisi sunuyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Avantajları

 

Adana sigortalı taşımacılık firması olarak sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Taşımacılık işlemlerimizde hata payımız çok düşük olmasına rağmen insanlık hali bazen hatalarımız olabilir. Biz hatalarımızı en aza indirmek için elimizden gelen bütün işlemleri yapmaktayız. Gerek asansörlü taşımacılık olsun gerek bütün eşyalarınızın üst düzeyde paketlenmesi ve uzman personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde taşınması olsun biz bütün önlemleri almaktayız. Sigortalı taşımacılık hizmetimizi alarak stresten uzak, konforlu bir taşımacılık deneyimi yaşayabilirsiniz. Güvenli ev taşıma hizmetlerimiz ile sizlere sorunsuz, hızlı ve profesyonel bir deneyim sunmaktayız. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanarak konforlu bir şekilde eşyalarınızı taşıtmak için firmamız ile iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz. İyi düşün iyi taşın! 

Her Şartta: “Eşyalar paketli ve güvenle istenilen adrese taşınır.”